Magazynowanie, przechowanie mebli Poznań

Od stycznia 2013 roku z myślą o potrzebach naszych klientów, wprowadzamy nową usługę : Magazynowanie mebli. Nasze magazyny w zależności od potrzeb klienta mogą być dodatkowo ogrzewane. Przechowujemy każdą ilość mebli od pojedynczego kartona do całego wyposażenia mieszkań czy biur.

Usługa przechowania towaru przydatna jest również podczas przeprowadzek, gdy opóźnia się wynajęcie nowego lokalu, a obecny należy opuścić w terminie lub gdy remont nowego lokalu nie został jeszcze zakończony.

Zapewniamy transport całego towaru z lokalu do naszych magazynów oraz powrotny.

Pomagamy w pakowaniu mienia oraz zabezpieczaniu mebli do przechowania na życzenie klienta. Posiadamy materiały pakunkowe typu kartony, folie strecz czy taśmy.

Cena przechowania to około 1zł za m3 mebli dokładne informacje odnośnie kosztów przechowania można otrzymać dzwoniąc na naszą infolinię tel.:517-515-514 .

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@poznan-przeprowadzki.com.pl
facebook
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
logo_firmy
Opinie klientów
cudzyslow Dziękuje serdecznie firmie Euro-Trans zż za zorganizowanie kompleksowej przeprowadzki z Rabki do Warszawy.Firma spisała się na medal cały towar został zabezpieczony i bezpiecznie dotarł na miejsce.
Michał już z Warszawy;)