Menu

Przeprowadzki Poznań


Poradnik

poradnik przeprowadzkowy

Czyli, jak sprawnie zorganizować przeprowadzkę???

Znasz już termin swojej przeprowadzki??? Zadzwoń do nas i ustal dogodny dla Ciebie termin. Podczas rozmowy z naszym konsultantem możesz poprosić o wycenę osobiście w twoim lokalu we wcześniejszym terminie. Pozwoli to dokładniej przybliżyć koszty przeprowadzki, a nasz pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania, doradzi w sprawie zabezpieczenia towaru, czy konieczności rozkręcenia mebli.

jak zabezpieczy towar do transportu???

Wszystkie towary tj.:meble, sprzęt rtv i agd, pianina, antyczne szafy, itp. Zabezpieczane są na samochodzie, przekładane miękkimi materiałami lub kartonami, aby żadna z oddzielnych części nie ocierała się z inną. Dzięki temu Państwa meble są w 100% bezpieczne.

jak dodatkowo zabezpieczyć przenoszony towar???

MEBLE - szafy i inne mebelki należy opróżnić, dodatkowo powyjmować luźne półki, szczególnie jeżeli istnieje możliwość zbicia szyby. Z drzwi wyjąć klucze i odstające elementy. Szuflady mogą pozostać na miejscu. Tak przygotowaną szafę można owinąć folia strecz. Miejsce gdzie znajduje się szyba przełożyć kartonem.

AGD - Lodówki owinąć folia strecz lub taśma, aby zapobiec otwieraniu się drzwi. Kabel przymocować do całości. W pralce zabezpieczyć bęben najlepiej taśmą klejącą, raczej odradza się owijania streczem, ponieważ utrudnia to w przenoszeniu.

AGD drobne - Drobne agd prosimy spakować do oryginalnych kartonów , jeżeli jednak ich Państwo nie posiadają, mogą być spakowane do toreb , siatek lub kartonów .

RTV - Wieże , głośniki , telewizory i inny sprzęt prosimy spakować do oryginalnych kartonów , w przypadku braku opakowań , można je owinąć kocami i folia strecz , w szczególności telewizor

INNE- książki, naczynia, środki czystości i różne drobiazgi pakujemy do kartonów , jeżeli wymagają szczególnej ostrożności np szkło , taki karton należy wypełnić dodatkowo gazetami lub innymi miękkimi materiałami i opisać "ostrożnie szkło!!!" .Ubrania , pościele i inne lekkie rzeczy prosimy spakować w foliowe worki.

Wszystkie powyższe czynności możemy zrobić za Państwa wystarczy uzgodnić to podczas rozmowy telefonicznej

Czy meble należy rozkręcać???

Wszystkie meble zabieramy w całości, na specjalnych pasach. Tylko jeżeli nie ma fizycznej możliwości przenieść takich mebli np: wąska klatka , drzwi itp. taki mebel należy rozkręcić. oczywiście osobne segmenty meblościanki muszą zostać od siebie rozłączone. Na życzenie klienta możemy każdy mebel zdemontować jak i zmontować na miejscu.

O czym jeszcze należy pamiętać???

  • planując przeprowadzkę zwróć uwagę na dzień oraz godzinę, aby unikać korków i innych utrudnień
  • przygotuj miejsce parkingowe dla samochodu dostawczego ok 5,5 m długości + miejsce na załadunek 1m (w przypadku szczególnie wielkich przeprowadzek samochód ciężarowy ma długość około 7-8 m + 1,5 m na załadunek)

Życzymy udanej przeprowadzki:)

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@poznan-przeprowadzki.com.pl
facebook google_plus
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
referecje
Opinie klientów
cudzyslow Chłopaki z Euro-Transu spisali się na medal , przeprowadzka z Warszawy do Poznania przebiegła spokojnie i w przyjemnej atmosferze co najważniejsze:)
Tomasz z Poznania;)