Menu

Przeprowadzki Poznań


Przeprowadzki
firm, biur, mieszkań

Przeprowadzki indywidualne

przeprowadzka prywatna

Przeprowadzki to bardzo czasochłonna oraz złożona usługa. W jej skład wchodzą takie czynności jak skręcanie , rozkręcanie mebli , zabezpieczenie rtv, agd, pakowanie i rozpakowywanie mienia oraz czynności związane z samą przeprowadzką , czyli znoszenie i wynoszenie towaru na piętra, załadunek i rozładunek z samochodu , zabezpieczenie na samochodzie i w końcu nam transport. Wszystko to wykonamy za Państwa. Firma Euro-Trans zż przeprowadzki Poznań świadczy kompleksowe usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych. Przeprowadzka małego mieszkania czy też wielkiego domu to dla nas żaden problem. Nasz klient odpoczywa kiedy wyszkolona i doświadczona ekipa Euro-Trans zż przeprowadzki Poznań wyręcza w tej czasochłonnej i wyczerpującej czynności jaka jest przeprowadzka.

Przeprowadzki firm

przeprowadzki biur poznań

Firma Euro-Trans zż przeprowadzki Poznań świadczy również usługi dla innych firm. Jeżeli planujesz przeprowadzkę swojego biuro, instytutu, magazynu czy innego lokalu to nie zwlekaj i zadzwoń do nas. Potrafimy z punktu A do punktu B przeprowadzić nawet największe biuro. Dotrzymujemy ustalonych terminów, przy czym również dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Szacowany czas przeprowadzki bez naszej firmy ,średniej wielkości biura to około 2dni do tygodnia czasu

Z firmą Euro-Trans zż przeprowadzki Poznań tą samą przeprowadzkę z naszym najmniejszym składem przeprowadzimy dla Ciebie w czasie 4 - 7 godzin!!!

Dlaczego taka różnica???:

    ponieważ:
  • posiadamy doświadczonych pracowników
  • Dysponujemy samochodami o dużej pojemności ładunkowej
  • Nasi pracownicy wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt przeznaczony do przeprowadzek np: pasy transportowe

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@poznan-przeprowadzki.com.pl
facebook google_plus
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
referecje
Opinie klientów
cudzyslow Chłopaki z Euro-Transu spisali się na medal , przeprowadzka z Warszawy do Poznania przebiegła spokojnie i w przyjemnej atmosferze co najważniejsze:)
Tomasz z Poznania;)