Menu

Przeprowadzki Poznań


Transport Poznań

Organizację przeprowadzki oraz transportu opanowaliśmy do perfekcji. Obsłużyliśmy już setki Klientów, wśród których znalazły się osoby indywidulane, małe firmy, urzędy i instytucje a także duże, międzynarodowe korporacje.

    Nasz oferta obejmuje:
  • transport mebli Poznań – Polska – Europa
  • przeprowadzki Klientów indywidualnych, jak i biur, urzędów czy całych firm
  • przewóz wielu innych towarów, zgodnie z Twoimi potrzebami

Transport to dla nas nie tylko przewiezienie towaru, ale też wszelkie usługi dodatkowe, takie jak przygotowanie do transportu, zabezpieczenia, załadunki i rozładunku towaru. Ale to nie wszystko, nasze usługi to nie tylko przewóz mebli, przewozimy również:

  • sprzęt rtv i agd
  • sprzęt biurowy i komputery
  • wszelką dokumentację i archiwa Twojej firmy
  • przedmioty ciężkie, wielkogabarytowe takie jak sejfy, kasy pancerne czy pianina, fortepiany i inne duże meble

Dlaczego my?

Klienci cenią nas za szybkie i sprawne działanie. Z odpowiednim wyprzedzeniem planujemy przeprowadzki. Pakujemy rzeczy utrzymując należyty porządek. Posiadamy dobrze wyszkolonych pracowników i nowoczesny sprzęt transportowy. Profesjonalnie demontujemy meble i w stanie nienaruszonym montujemy je w nowym miejscu. Rozpakowujemy rzeczy odkładając je na właściwe miejsce. Dzięki temu nie zauważysz niedogodności, wynikających z przeprowadzki, gdyż nowe miejsce jest od razu gotowe do zamieszkania lub do pracy. Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Lubimy to, co robimy, dlatego możemy Ci zagwarantować, że wszystko przebiegnie w miłej atmosferze, a nasze działania będą tak sprawne, że zmiana miejsca zamieszkania lub siedziby firmy będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Chętnie podejmiemy obsługę Twojego transportu Warszawa -> Polska –> Europa.
Już dziś zadzwoń i pozwól nam Ci pomóc !!!

tel.517-515-514 ZADZWOŃ!!!

span
Kontakt
EURO-TRANS zż
tel.: 517-515-514
e-mail: biuro@poznan-przeprowadzki.com.pl
facebook google_plus
Ubezpieczenie
ubezpieczenie_przeprowadzek
Zaufali nam:
referecje
Opinie klientów
cudzyslow Chłopaki z Euro-Transu spisali się na medal , przeprowadzka z Warszawy do Poznania przebiegła spokojnie i w przyjemnej atmosferze co najważniejsze:)
Tomasz z Poznania;)